MACHINERY-SOLUTION
SERVICE SOLUTION s.r.o
Adresa provozovny
Nový Dvůr 58
538 03 Podhořany u Ronova

KONTAKTY
Atanas Želazkov
Jednatel společnosti
+420 725 838 038
Atanas.Zelazkov@service-solution.cz
David Tvrdý
Obchodní zástupce pro ČR a SR
+420 777 949 034
obchod.machinery@centrum.cz


Vláknový laser FIBER LF3015EU-1000W

Cena:
Na dotaz
Laserové řezačky s optickými vlákny jsou moderní zařízení, která se vyznačují řadou výhod. Jsou nejen dokonalou a mnohem výnosnější alternativou k technologii CO2, ale mají samy o sobě spoustu výhod, které umožňují rozvoj výroby (až o 70 %) a zlepšení její kvality. Technologie FIBER umožňuje řezat plechy a další materiály různé tloušťky, od velmi tenkých až po velmi silné. Vlnová délka ve FIBER laseru je 1,064 mikrometrů. Tyto vlastnosti přispívají k intenzitě, která je 100krát větší než u CO2 zařízení podobného výkonu. Vláknový laser zvyšuje efektivitu práce o 80 % snižuje servisní náklady o 70 % ušetří 80 % energie minimalizuje spotřebu plynu šetří místo v hale o 30 %

Vláknový laser FIBER LF3015G

Cena:
Na dotaz
Moderní, vestavěný vláknový laser pro řezání kovových plechů jako jsou: běžná ocel, nerezová ocel, měď, hliník a neželezné kovy. Stabilní a pevná konstrukce laserové řezačky poskytuje účinnou ochranu proti různým typům deformací. Vysoký výkon laseru (od 1kW do 8kW) v kombinaci se systémem výměnných platforem umožňuje vysokou efektivitu práce. Laserové řezačky s optickými vlákny jsou moderní zařízení, která se vyznačují řadou výhod. Jsou nejen dokonalou a mnohem výnosnější alternativou k technologii CO2, ale mají samy o sobě spoustu výhod, které umožňují rozvoj výroby (až o 70 %) a zlepšení její kvality. Technologie FIBER umožňuje řezat plechy a další materiály různé tloušťky, od velmi tenkých až po velmi silné. Vlnová délka ve FIBER laseru je 1,064 mikrometrů. Tyto vlastnosti přispívají k intenzitě, která je 100krát větší než u CO2 zařízení podobného výkonu.

Vláknový laser na trubky a profily FIBER LF60M

Cena:
Na dotaz
Vysoce kvalitní laser pro řezání trubek a profilů s vysokou přesností (± 0,03 mm). Elektrická upínací svěrka a inteligentní podpěra trubek umožňuje řezání trubek a profilů o průměru 20-200 mm. Sada obsahuje také snadno ovladatelný bezdrátový ovladač, takže obsluha nemusí být na jednom místě, ale může libovolně řídit proces řezání.

Vláknový laser s nást.pro řez.trubek a profilů LF3015EPR

Cena:
na dotaz
Technologicky vyspělý laserový hořák pro řezání plechů, trubek a profilů, vybavený systémem výměnných stolů pro lepší efektivitu řezání. Komponenty předních výrobců jako YASKAWA, ATLANTA, NEGURAT, pevné a tuhé lůžko s vnitřní voštinovou konstrukcí a posuvná brána z leteckého hliníku zajišťují vysoký výkon a bezproblémový provoz vláknového laseru po mnoho let. Laserové řezačky s optickými vlákny jsou moderní zařízení, která se vyznačují řadou výhod. Jsou nejen dokonalou a mnohem výnosnější alternativou k technologii CO2, ale mají samy o sobě spoustu výhod, které umožňují rozvoj výroby (až o 70 %) a zlepšení její kvality. Technologie FIBER umožňuje řezání plechů a dalších materiálů různé tloušťky, od velmi tenkých až po velmi silné. Vlnová délka ve FIBER laseru je 1,064 mikrometrů. Tyto vlastnosti přispívají k intenzitě, která je 100krát větší než u CO2 zařízení podobného výkonu.